שאלות ותשובות

9. פגישה

>> פתח בדף חדש
שאלה:

איך אפשר לתאם


תשובה:
מאת אפיקים
ניתן ליצור קשר בטלפון מס' 077-4230023
בנוסף ניתן להשתמש בלחצן צור קשר ונחזור אליכם

8. מהו המכשיר המועדף לחיסכון לנכדים ולכל מטרה ?

>> פתח בדף חדש
שאלה:

מהו המכשיר המועדף לחיסכון לנכדים ולכל מטרה ?


תשובה:
מאת אפיקים
מכשיר ההשקעה הטוב והזול ביותר כיום בישראל הוא פוליסת חיסכון. באמצעות הפוליסה ניתן לחסוך כסף ללימודים ולצרכים אחרים, כאשר הכסף נזיל ומושקע בשוק ההון במגוון אפיקים - מסולידי ביותר ועד מנייתי.

7. מהו תיק מנוהל ?

>> פתח בדף חדש
שאלה:

מהו תיק מנוהל ?


תשובה:
מאת אפיקים
 
תיק מנוהל הוא כסף שנמצא בבנק כלשהו, אשר מנוהל לא ע"י היועץ בבנק אלא ע"י יועץ חיצוני (בית השקעות). זאת, בתוך הבנק ובחשבונו של הלקוח, שמחליט ביחד עם מנהל התיקים מהי רמת החשיפה למניות אותו הוא מעוניין לנהל. היתרונות של תיק מנוהל הינם מקצועיות, שקיפות, עלויות זולות יותר ואיש קשר מקצועי צמוד.

6. מהם השינויים העתידיים לבוא בנוגע לביטוח סיעוד קולקטיבי ?

>> פתח בדף חדש
שאלה:

מהם השינויים העתידיים לבוא בנוגע לביטוח סיעוד קולקטיבי ?


תשובה:
מאת אפיקים
בעקבות החלטה אחרונה שהתקבלה ע"י הנגידה קרנית פלוג, ואחראית אגף שוק ההון באוצר דורית סלינגר, הוחלט שהביטוח הסיעודי הקולקטיבי יסתיים בסיום החוזה שנחתם בין חברות הביטוח לקולקטיבים. המשמעות היא שעם תום החוזה יהיה עליך לדאוג בעצמך לביטוח הסיעוד שלך.

5. מתי מקבלים קצבה סיעודית מקופת החולים ?

>> פתח בדף חדש
שאלה:

מתי מקבלים קצבה סיעודית מקופת החולים ?


תשובה:
מאת אפיקים
כיום קיימים 6 ADL שהם המדד לקביעת מצב סיעודי. קופת חולים דורשת 3 או 4 ADL על מנת להיכנס לתוכנית הסיעוד שלה. יש לציין כי במידה שהפכת לסיעודי עקב תאונה כלשהי, לא תקבל קצבה בקופת החולים.

4. מהי קופת גמל או קרן השתלמות במסלול כללי ?

>> פתח בדף חדש
שאלה:

מהי קופת גמל או קרן השתלמות במסלול כללי ?


תשובה:
מאת אפיקים
בעקבות ועדת בכר נמכרו קופות הגמל וקרנות השתלמות מהבנקים לחברות הביטוח ולבתי השקעות. רוב הקופות שעברו נכנסו באופן אוטומטי למסלול השקעה "כללי". זהו מסלול בעל רמת סיכון בינונית ואפילו גבוהה לקהל יעד מסוים, המאפשר לגוף המנהל השקעה באפיק מניות עם חשיפה של עד 48%. 

3. מה היתרון בתכנון ומה היתרון בבקרה ?

>> פתח בדף חדש
שאלה:

מה היתרון בתכנון ומה היתרון בבקרה ?


תשובה:
מאת אפיקים
אנו עובדים עם מספר רב של חברות בתחומי הפיננסים והביטוח, תוך השוואת הביצועים למדדים ובצורת שיטת הליגה שמשווה בין הביצועים של החברות השונות. היתרון בבקרה הוא שלעיתים ללקוח אין זמן וידע על מנת להבין מהם השינויים בשוק ההון וברגולציה. בתור המתכננים של הלקוח אנו עושים את שירותי הבקרה בעין מקצועית, המשגיחה ומבקרת את הביצועים. באופן טבעי, שגוף העובד תחת בקרה הינו יעיל בהרבה עבור הלקוח.

2. מה היתרון בראייה של כל הנכסים ממבט על ?

>> פתח בדף חדש
שאלה:

מה היתרון בראייה של כל הנכסים ממבט על ?


תשובה:
מאת אפיקים
ראייה הוליסטית משמעה שהשלם גדול מסך חלקיו. כלומר, בראייה רוחבית אפשר ליצור ערך ומקצועיות, ובכך להוזיל עלויות מיסוי, להוזיל עמלות שונות, ולנהל סיכונים מתאימים בין האפיקים השונים.

1. מדוע צריך תכנון פיננסי ?

>> פתח בדף חדש
שאלה:

מדוע צריך תכנון פיננסי ?


תשובה:
מאת אפיקים
 כאשר רוצים לנהל סיכונים בצורה הנכונה ביותר לתא המשפחתי, חובה לדעת באיזה מוצר משקיעים, ומהם רמת הסיכון וטווח ההשקעה שלו. זאת, על מנת להתאים את המוצרים לצרכים ולמטרות העתידיות של הלקוח ומשפחתו.