מומחים שונים

עורך דין - מיסויי צוואות
עורך דין - מיסויי צוואות
עיזבונות וירושות הינם תחומים חשובים ביותר לתכנון פיננסי נכון, ולצד הפן האישי שבכתיבת צוואה יש לתכננה גם בהתאם להיבטי והשלכות המיסוי החל עליה. בדיוק למען מטרה זו מציעה אפיקים ללקוחותיה שירותי עו"ד המתמחה בצוואות בכלל ובמיסוי בפרט, החוסך ליורשים ממון נכבד.
קרא עוד >>
יועץ מס מוסמך - ייעוץ מס
יועץ מס מוסמך - ייעוץ מס
התנהלות פיננסית נכונה כרוכה בקבלת ייעוץ מס מקצועי. כחלק משירותינו המקיפים אנו מספקים ללקוחותינו ייעוץ מס מטעם מומחה, המתמקד בהחזרי מס משוק ההון ובהחזרים בגין נכות רפואית.  חשוב לציין כי בדיקת החזרי המס הראשונית תיעשה על ידי מומחה מטעמנו ללא עלות.
קרא עוד >>
תכנון פרישה
תכנון פרישה
אנו עובדים בשיתוף פעולה עם יחידת ייעוץ פרישה ויועץ פרישה אישי העובד עם משרדינו ובכך אנו יודעים להסתכל על כל התמונה בצורה הוליסטית אשר מתאימה ללקוח ולתא המשפחתי שלו . לאחר מכן חברת אפיקים מלווה את המשפחה בשנות הפרישה שלה בצורה אולטימטיבית.
 
קרא עוד >>
יועץ משכנתא - תכנון משכנתאות
יועץ משכנתא - תכנון משכנתאות
תכנון משכנתאות מוענק על ידי יועץ ממומחה מטעמנו, מתוך ראיית החשיבות של החזרי המשכנתא להתנהלותה הכלכלית של המשפחה. מטרת השירות היא ליצור מסלול משכנתא המתאים במיוחד לצרכי המשפחה והרכבה, יכולות ההחזר שלה, תוכניות החיסכון, השקעות ונכסים נוספים שברשותה, ותוכניותיה העתידיות. בהתאם לכך, ולאחר ביצוע סקר שוק, יתוכנן מסלול משכנתא התפור במדויק לצרכיכם וייערך מכרז בין הבנקים. 
קרא עוד >>