יועץ מס מוסמך - ייעוץ מס

ייעוץ מס
 
התנהלות פיננסית נכונה כרוכה בקבלת ייעוץ מס מקצועי. כחלק משירותינו המקיפים אנו מספקים ללקוחותינו ייעוץ מס מטעם מומחה, המתמקד בהחזרי מס משוק ההון ובהחזרים בגין נכות רפואית.  חשוב לציין כי בדיקת החזרי המס הראשונית תיעשה על ידי מומחה מטעמנו ללא עלות.
 
סמכותו ותפקידו של יועץ מס
 
במדינת ישראל עובדתם של יועצי מס מוסדרת בכוח פקודת מס הכנסה, הדורשת כי אנשי המקצוע יהיו מורשים, בעלי רישיון בר תוקף, ורשומים בפנקס יועצי המס. כתפקידו של יועץ המס הוא לספק ללקוחותיו ייעוץ בכל הקשור לתחומי המיסוי, כולל החזרי מס, תיאומי מס, ייעוץ מס, ייצוג מול רשויות המיסים וסיוע במילוי דוחות עבורן.
 
החזרי מס
 
אזרחים רבים במדינה אינם מודעים לזכאותם לקבלת החזרים ממס הכנסה. למעשה, קיימות סיבות רבות ומגוונות לזכאות להחזרי מס, כדוגמת השקעות בשוק ההון, אובדן כושר עבודה, נכות רפואית או בעיות רפואיות קשות אחרות. כמו כן, קיימים החזרים בגין לידה, פרישה מעבודה, החלפת מקום עבודה, הפקדות בקופות גמל ובביטוחי חיים, ופדיון מוקדם של קופת גמל. על מנת לדעת אם הינכם זכאים להחזר מס חשוב לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי מגורם מוסמך.
 
החזרי מס משוק ההון
 
בין אם אתם שכירים או עצמאיים המשקיעים בניירות ערך בשוק ההון, ייתכן בהחלט שמגיע לכם החזר מהרשויות. זכאות זו נשענת בעיקר על הפסדים פיננסיים בגין פעילות עסקית בשוק ההון, ומתייחסת בין היתר להפסדים ברווח הון, ריבית, דיבידנד, שבח מקרקעין והקצאת מניות. הזכאות מוענקת באופן שוטף או בסוף שנת מס על ידי הגשת דו"ח שנתי למס הכנסה.
 
החזרי מס בגין נכות רפואית
 
מדינת ישראל מנסה להקל על חייהם והתנהלותם הכלכלית של הסובלים מנכות רפואית, וזאת באמצעות הטבות והקלות שונות. אחת מהן היא זכאות לקבלת הקלות ופטורים ממס הכנסה, עד לתקרת הכנסה מסוימת ובהתאם לדרגת הנכות ונסיבות מיוחדות. חשוב לדעת שניתן גם לקבל החזרי מס רטרואקטיביים עד 6 שנים לאחור, מה שעשוי להצטבר לכדי סכומים נכבדים.
 
ייעוץ מס באפיקים
 
אין ספק שתשלום מיסים מהווה הוצאה כבדה מצד הפרט והמשפחה, וחלק אינטגראלי מהתנהלותם הכלכלית. על כן, אנו שואפים להעניק ללקוחותינו מענה מיטבי גם בתחום זה, על מנת שיוכלו ליהנות מהכספים המגיעים להם כחוק.

פנו אלינו עוד היום לקביעת פגישה ראשונה בחינם.