יועץ משכנתא - תכנון משכנתאות

 
תכנון משכנתאות
 
תכנון משכנתאות מוענק על ידי יועץ ממומחה מטעמנו, מתוך ראיית החשיבות של החזרי המשכנתא להתנהלותה הכלכלית של המשפחה. מטרת השירות היא ליצור מסלול משכנתא המתאים במיוחד לצרכי המשפחה והרכבה, יכולות ההחזר שלה, תוכניות החיסכון, השקעות ונכסים נוספים שברשותה, ותוכניותיה העתידיות. בהתאם לכך, ולאחר ביצוע סקר שוק, יתוכנן מסלול משכנתא התפור במדויק לצרכיכם וייערך מכרז בין הבנקים.
 
חשיבות תכנון משכנתאות מקצועי
 
עבור מרבית האנשים, נטילת משכנתא היא העסקה הגדולה והמשמעותית ביותר בחייהם, שתשפיע באופן מהותי על התנהלותם ויכולתם הפיננסית בעשורים הבאים. מובן שהחלטה מסדר גודל כזה חייבת להיתמך בתכנון מקצועי. יועץ המשכנתאות יסביר לכם את משמעות העסקה ואופן ביצועה, יבאר את האופציות הקיימות בשוק על יתרונותיהן וחסרונותיהן, ויצביע על האופציות הרלוונטיות עבורכם. זכרו כי סיוע מקצועי יבטיח בחירה במסלול משכנתא הנכון והטוב ביותר, ובתנאים האופטימאליים האפשריים.
 
נקודות עיקריות בתכנון משכנתא
 
בעת נטילת משכנתא עם מומחה נבדקים, נבחנים ונשקלים פרמטרים רבים המשפיעים על תכנונה הפיננסי. העיקריים שבהם הינם יכולות  פיננסיות של המשפחה כיום ובעתיד, סוג וגובה הריביות,  תקופת המשכנתא, עלות ההחזרים, נקודות יציאה, ובחירת תמהיל משכנתא. מעבר לכך, חשוב להבין כי עבודתו של יועץ משכנתאות ממשיכה גם לאחר בחירת המסלול המועדף, מפני שיש לעקוב לאורך זמן אחר כדאיותו ובמידת הצורך למחזר למסלול אחר.
 
ייעוץ משכנתאות עם אפיקים
 
אנו עובדים בשיתוף פעולה עם יועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה, בעל ידע מעמיק ועדכני בכל הדרישות הנוכחיות, לרבות שינויים בתקנות ובגובה הריבית במשק. שירות זה מאפשר לנו לספק לכם ליווי אישי וזמין לאורך נטילת המשכנתא, החל בסקר שוק, ניהול מו"מ ועד לחתימה על חוזה מול הבנק.

הינכם מוזמנים ליצור עימנו קשר לקבלת פרטים נוספים ולקביעת פגישה.