תכנון פרישה עם אפיקים
 

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם יחידת סיוע לפרישה ויועץ פרישה אישי העובד עם משרדינו ובכך אנו יודעים להסתכל על כל התמונה בצורה הוליסטית אשר מתאימה ללקוח ולתא המשפחתי שלו . לאחר מכן חברת אפיקים מלווה את המשפחה בשנות הפרישה שלה בצורה אולטימטיבית.
 
מגדל - קלאב 50
 
קלאב 50, סוכנות ביטוח מטעם חברת "מגדל", מספקת שירות חדש המכונה "חיים חדשים - מרכז ניהול פרישה". המרכז מעניק ליווי אישי ומקיף עבור קשת רחבה של תחומים, במטרה לתכנן את הליך הפרישה לגמלאות בצורה מיטבית. מדובר בתכנון פיננסי - פנסיוני המסופק על ידי מומחים בתחום, שהינם בעלי רישיון לעסוק בשיווק הפנסיוני ומחזיקים בכלים מתקדמים ובידע רב בכל הקשור לתכנון פרישה. התהליך האישי כולל בין היתר בחינת הוצאות חד פעמיות ושוטפות בעתיד, בהשוואה להכנסות ממקורות שונים לרבות חסכונות פנסיוניים. בהמשך נבדקות אופציות שונות למימושם של חסכונות פנסיוניים, הלוקחות בחשבון מרכיבים שונים כמו מיסוי או זכויות החסכונות. ההליך מסתיים במתן דוחות מפורטים המתארים את האופציות השונות ודרכי יישומן בפועל.
 
מנורה - הגיל השלישי תכנון פרישה
 
חברת הביטוח "מנורה" מפעילה מחלקה מיוחדת המכונה "הגיל השלישי תכנון פרישה". המחלקה מורכבת מצוות אקדמאים מתחומי הפיננסים, שעוסקים בנושאי תכנון פרישה ומחזיקים ברישיון מוכר לשיווק פנסיוני. צוות המחלקה מספק פתרונות ותהליכים אישיים לתכנון פרישה נבון. השירות מיועד עבור מבוטחי החברה ולעמיתים בקרנות הפנסיה שלה, ומבוצע כמפגש עם שני בני הזוג. הלקוחות נדרשים להגיע לפגישה הראשונית עם נתוני ההוצאות שלהם, וכן עם דוחות שנתיים שהתקבלו ממקורות פיננסיים שונים כמו בנקים, בתי השקעות וחברות ביטוח. במהלך הפגישות ייערך מיפוי  כולל של מקורות הכנסה פיננסיים כעת ובגיל הפרישה. המיפוי יתחשב גם ברצונות וצרכי הלקוחות, במידת הסיכון שהם מוכנים ליטול, ובתכנון מס מקיף ומקצועי. עם תום ההליך יקבל הלקוח לידיו תיק מוסדר עם המלצות לתכנון פנסיוני, המבוסס על מסלולי הביטוח והחיסכון של בית "מנורה".