תכנון ביטוחי

ביטוח בריאות
ביטוח בריאות
מערכת הבריאות הממלכתית מתוקצבת במשורה, ומספקת רק מענה רפואי וכיסוי ביטוחי חלקיים לאזרחי ישראל. לכן, קיימת חשיבות מרובה לרכישת ביטוח בריאות פרטי, המספק הגנה מקיפה לכם ולבני משפחתכם. יחד עם זאת, בשוק קיים היצע נרחב של פוליסת ביטוח בריאות המשתנות בעלויותיהן, היקפן וסעיפיהן, כך שהבחירה דורשת תכנון ביטוחי מקצועי. את התכנון מספקת לכם אפיקים מתוך היכרות מעמיקה עם ענף ביטוחי הבריאות, בהתאמה אישית לצרכיכם, ובדאגה כנה לשלום המשפחה.
קרא עוד >>
ביטוח תאונות אישיות
ביטוח תאונות אישיות
אפיקים מסייעת ללקוחותיה בתכנון ובחירת ביטוח תאונות אישיות המותאם במדויק עבורם, בהתחשב בצרכיהם, רצונותיהם ומצבם הביטוחי והפיננסי. מדובר בביטוח לשכירים ועצמאיים כאחד שנועד לספק כיסוי עבור צרכים מיוחדים ושוטפים במקרים של תאונות בבית או מחוצה לו. למרבה הצער, תאונות עלולות להוביל לאובדן כושר עבודה קבוע או זמני, לנכות ואפילו למוות, ואילו הפוליסות מספקות פיצוי וסעד למבוטח ולבני משפחתו. 
קרא עוד >>
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחו"ל
הציבור הישראלי מרבה לנסוע לחו"ל יותר מאי פעם למטרות טיול, עבודה, לימודים, רילוקיישן או מפגש משפחתי. חשוב להבין כי לכל סוג של נסיעה יש להתאים ביטוח נסיעות רלוונטי, המכסה מצבים ונזקים שונים לגוף ולרכוש הנוסע. אנו באפיקים מציעים לכם תכנון מדויק, יעיל וכדאי של הביטוח על פי נתוני המבוטח, יעדי הנסיעה, סוג הפעילות המתכונן ומשך השהייה בחו"ל.
קרא עוד >>
ביטוח סיעוד
ביטוח סיעוד
בעקבות העלייה ברמת החיים ושימוש בתרופות חדשות ויעילות, עלתה תוחלת החיים הממוצעת של תושבי המדינה. כך נוצרה מציאות בה כל אדם שלישי צפוי להגיע למצב סיעודי, בין אם עקב זקנה, מחלה או תאונה. בנוסף, מחקרים מורים כי מי ששורד את השנה הראשונה כאדם סיעודי צפוי לתוחלת חיים רגילה, ויידרש להוצאות העומדות על אלפי ואף עשרות אלפי שקלים בכל חודש. כפועל יוצא מכך, קיימת חשיבות מרובה לרכישת ביטוח סיעודי המכסה את הוצאות המבוטח, תוך שמירה על איכות ורמת חיים נאותות. אנו באפיקים נכווין אתכם לתכנון מסלול ביטוח סיעודי המותאם במדויק לצרכיכם, על מנת שלא תיאלצו לוותר חלילה על שירותים חיוניים, וכדי שתוכלו לשמור איכות חיים גבוהה בכל מצב וללא מצוקה כלכלית. 
קרא עוד >>