פוליסות חיסכון

פוליסות חיסכון
 
ייתכן שאתם מחזיקים בתוכנית חיסכון בבנק, או משקיעים את כספכם בקרנות, קופות ואפיקים אחרים. לכן, חשוב שתדעו כי פוליסות החיסכון שמוצעות כיום על ידי חברות הביטוח ניחנות ביתרונות מהותיים. כחלק מתכנון אסטרטגיה פיננסית מקיפה עבור משפחתכם נסקור יחדיו את אפשרויות החיסכון העומדות לרשותכם, ונבחן את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכיכם ורצונותיכם. זאת, על מנת שיהיה בידכם הממון הדרוש לקיום מכובד וברמת החיים הרצויה, וכדי שתוכלו להבטיח את עתיד ילדיכם.
 
מדוע פוליסות חיסכון
 
פוליסות חיסכון הן אמצעי חדש יחסית בישראל, המוצע על ידי חברות הביטוח כהפקדות חודשיות לטווח הארוך או כהשקעה חד פעמית. שנים ארוכות של ניסיון במערכת הבנקאית ועבודה הדוקה מול חברות הביטוח, מאפשרות לנו לתכנן עבורכם את פוליסות החיסכון הטובות ביותר:
  • נזילות – מדובר בפוליסות גמישות מאוד מהן ניתן למשוך סכומים בכל זמן, וגם להגדיל את ההפקדה או להפסיקה מבלי לשלם קנס. כמו כן, החיסכון אינו מותנה בכל התקשרות אחרת מול חברת הביטוח.
  • עלויות - פוליסות החיסכון מספקות את העלויות הנמוכות ביותר בשוק, בלי עמלות ודמי משמורת הנהוגים בערוצי חיסכון אחרים, וברף עליון של 2% דמי ניהול מחיסכון. חשוב לציין כי אנו אמונים על ניהול משא ומתן מול חברת הביטוח ואיננו מחויבים אליהן בשום צורה ואופן, כך שביכולתנו להשיג עבורכם תנאים מעולים ולעמוד על האינטרסים שלכם במלואם.
  • איכות – מדובר בחיסכון המנוהל על ידי גופים מקצועיים הפועלים בשקיפות מלאה, והחשוב מכל - מעניקים על פי רוב תשואות גבוהות יותר בהשוואה לחיסכון בבנק.
  • מגוון מסלולים – את כספי החיסכון ניתן להשקיע במספר ערוצים, אותם נבחר יחדיו בהתאם לרצונותיכם, צרכיכם ומגבלותיכם. לדוגמא, ההשקעה עשויה להיות בתחומים סולידיים, בנכסים לא נזילים בעלי תשואות גבוהות יותר, ובשילובים שונים שלהם.
  • מיסוי – שלא כמו בקרנות נאמנות, המעבר ממסלול למסלול אינו מחויב במס, כאשר המיסוי היחיד הוא על רווח ריאלי צבור בעת המשיכה. בנוסף, גמלאים זכאים לפטור עד 16,000 שקלים לזוג ו- 13,000 שקלים ליחיד על רווחי הון בכל שנה. זאת, בהשוואה למיסוי של 25% על רווח ריאלי בבנקים.
 
לבחור נכון עם אפיקים
 
הצוות המקצועי של אפיקים יסייע לכם בבחירה נכונה ומושכלת של פוליסת החיסכון המתאימה עבורכם. זאת, לאור היכרות מעמיקה עם מצבכם הפיננסי, רמת התשואות הרצויה והתנודתיות המקובלת עליכם, שאיפותיכם וצרכיכם העתידיים, וערוצי חיסכון נוספים המצויים ברשותכם. באמצעותנו תוכלו לעקוב אחר הפוליסה לאורך זמן, ולקבל החלטות נבונות לגביה בכל עת ועל פי הצרכים המשתנים. הינכם מוזמנים ליהנות מניסיוננו העשיר בתחום, ומליווי צמוד של נציגינו לכל אורך הדרך.