תכנון פנסיוני

קופות גמל וקרנות השתלמות
קופות גמל וקרנות השתלמות
קופות הגמל וקרנות השתלמות מהוות אפיקי חיסכון לטווח הארוך והבינוני, ומזכות אותך בהטבות מס משמעותיות עד תקרת שכר קבועה בחוק. יחד עם זאת, קיימים הבדלים מהותיים בין מסלולי ההשקעה ותנאי החברות המנהלות, אשר מתבטאים לבסוף בסכומים נכבדים. אנו באפיקים נסייע לך לבחור את אפיקי החיסכון שלך מתוך ראיית התמונה השלמה של צרכיך והתשואות שברצונך להשיג.
קרא עוד >>
קרנות פנסיה
קרנות פנסיה

שוק החיסכון הפנסיוני מציע מגוון רחב ביותלר של אפיקים ומסלולי חיסכון, מתוכם יכול לבחור העובד באפשרויות המתאימות לו . אחד האפיקים החשובים ביותר הינן קרנות הפנסיה, שלא רק דואגות למבוטח ובני משפחתובעת יציאה לגמלאות, אלא גם מפצות עקב אובדן כושר עבודה או חלילה מוות . יחד עם זאת, ההיצע הנרחב של קרנות הפנסיה יוצר לא פעם בלבול בקרב הציבור, ומכאן גם בחירות שגויות המובילות למפח נפש ברגעי האמת . על כן, אין תחליף לתכנון מקיף ומדויק של קרן הפנסיה שלך, בעזרת אנשי מקצוע אובייקטיביים המכירים אותך ופועלים לטובתך .

קרא עוד >>
ביטוח מנהלים
ביטוח מנהלים
ביטוח מנהלים הינו ערוץ חיסכון פנסיוני, המעניק בו זמנית חיסכון לקראת יציאה לגמלאות, לצד כיסויים על אובדן כושר עבודה ומוות. מדובר באפיק שעבר לאורך השנים מספר שינויים שאינם בהכרח מוכרים לציבור, ומשלב הטבות מס ואפשרויות בחירה שונות שחשוב לעמוד על משמעותן. בנוסף לכך, קיימים הבדלים בין החברות השונות מבחינת איכות השירות ופיזור ההשקעות, ויש גם להתאים את ביטוח המנהלים לכיסויים ולתוכניות החיסכון הקיימים. הצוות המקצועי של אפיקים יסייע לכם לבחון את צרכיכם האישיים, את נתוני המסלולים וכדאיותם, על מנת לבחור ביחד את ביטוח המנהלים הנכון והמשתלם ביותר.
קרא עוד >>
תכנון פרישה
תכנון פרישה
אין ספק כי הפרישה לגמלאות מהווה שינוי מהותי בחיים, בו ההכנסה הקבועה מעבודה נפסקת והמשפחה תלויה בחסכונות והנכסים שנצברו לאורך השנים. לכך מתווספים שינויים התלויים בגיל ובאורחות החיים, התובעים הוצאות הולכות וגדלות על תחומים בריאותיים ואף סיעודיים. יחד עם זאת, עבור ישראלים רבים מדובר בתקופת חיים שלווה ומהנה, עם שעות פנאי מרובות, טיולים, חוגים ונסיעות. הדבר תלוי בראש ובראשונה בתכנון נכון של פרישה לגמלאות המתחיל מוקדם ככל האפשר. אנו באפיקים נסייע לכם לבחון באופן מקיף את הצרכים, האפשרויות, החסכונות והשאיפות שלכם לגיל השלישי, על מנת לבנות תוכנית שלמה ומשתלמת שתעניק לכם שקט נפשי. 
 
 
קרא עוד >>